VAP s.r.o.

O firmě
Produkty
Ke staľení
Podpora
Reference
Kontakty
Aktuality


Nová verze systému DENT: 24.1.
K dispozici je nová verze DENTu 24.1. Ceny upgrade: z verze 20.1 a novějších: 2500,- Kč, z verze 19..1: 2900,- Kč, z verze 18.1. 3400,- Kč. Máte-li starší verzi a zájem o její aktualizaci - kontaktujte nás.

Windows 10 a starší (8 .7...) a DENT
V reakci na dotazy k provozu DENTu na Windows 10. i starších (8., 7., ..). oznamujeme, že aktuální verze DENTu (24.1) je na nich plně funkční.

K dotazům na ceny upgradů systému DENT:
Všichni uživatelé verzí s trvalou užívací licencí mají instalaci a zaškolení na celém území ČR zdarma, mají zdarma podporu provozu (i když aktualizace neodebírají) a mají zdarma veškeré aktualizace v prvých dvou letech po zakoupení. Zdůrazňujeme, že odběr aktualizací NENÍ POVINNÝ.

Systém DENT a multilicence
Další licence k provozu DENTu na druhém a dalších počítačích v téže laboratoři (shodná firma) jsou ZDARMA a tyto instalace nejste ani povinni nám oznamovat.

Podpora provozu pro laboratoře
V reakci na dotazy na cenu podpory provozu systému DENT sdělujeme, že je telefonická podpora provozu poskytována BEZPLATNĚ všem laboratořím. Analytická podpora a datový servis (po zaslání dat) jsou poskytovány BEZPLATNĚ všem uživatelům s aktuální (poslední) verzí DENTu.

Archiv aktualit
VAP s.r.o.

Firma VAP, s.r.o. byla založena v roce 1996 a navázala na živnostenskou firmu VAP - Ing. Jiří Načeradský. Jsme specializováni na vývoj zakázkových a univerzálních databázových aplikací pro prostředí WINDOWS (dříve i pro MacOS). Větší část obratu firmy souvisí se zakázkovými projekty, cca třetina s univerzálními typovými (opakovaně prodejnými) řešeními. Samozřejmě dodáváme potřebná databázová prostředí, zajiš»ujeme příslušný softwarový servis a školení. Ve spolupráci s našimi partnery zajiš»ujeme dodávky informačních systémů "na klíč".

Aplikace jsou řešeny otevřeně, tak, aby zákazník vedle připravených funkcí disponoval rozsáhlými nástroji pro práci s daty podle vlastních potřeb a nebyl příliš závislý na autorské firmě. Naší základní filosofií je být našim zákazníkům trvale k dispozici pro další rozvoj nasazených produktů podle potřeby.

Aplikace firmy VAP, s.r.o. jsou vyvíjeny v databázovém prostředí 4D (4th Dimension) francouzské firmy 4D a jsou lokalizovány pro české podmínky. Lze je provozovat na počítačích s prostředím Windows.

4th Dimension je osvědčený relační databázový systém, který uspokojí i velmi náročné zákazníky. Hlavní produkty: 4D (nástroj pro vývoj aplikací) a 4D Server (produkt pro provoz aplikací v síti) umožňují růst informačního systému současně s růstem firmy zákazníka. Moduly 4D Write, 4D Calc, 4D Draw, 4D Chart a další, plně integrované s databází 4D dále zvyšují produktivitu při práci se systémem.